Strefa Użytkownika

Rozliczenie zbiórki

Drodzy Państwo,Darczyńcy, Przyjaciele, Kibice, wszyscy:)

Bardzo miło jest nam ogłosić zakończenie zbiórki publicznej, którą Giżyckie Stowarzyszenie Osób z Chorobą Parkinsona, ich Rodzin i Przyjaciół "Tulipany" prowadziło podczas minionego lata. Przedstawiamy jej rozliczenie:
podczas pięciu wydarzeń plenerowych: Jarmarku św Brunona w Giżycku, Jarmarku Folkloru w Wilkasach, dożynek w Bystrym i Wydminach, Przeglądu Klaczy Ras Zimnokrwistych w Sulimach i skarbony, którą napełniali goście Tawerny DeZeTa w Wilkasach zebraliśmy 6434,52zł, zaś z darowizn wpłaconych bezpośrednio na konto 2570zł, Łączna kwota to 9004,52zł..Poniesione koszty zbiórki (drukowanie plakatów, ulotek, art. biurowe, napoje dla kwestujących) - 468,79zł. Suma po odliczeniu kosztów: 8535,73zł.
Koszt zakupu celu naszej zbiórki - kombinezonu geriatrycznego wyniósł 1737,22 euro (w tym podatek VAT), co po przeliczeniu przez bank i wykonaniu przelewu dało kwotę 7767,98zł. Różnica zostanie przeznaczona na zorganizowanie rehabilitacji.

Ponownie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom - anonimowym i znanym nam z imienia.Dziękujemy firmom, które przekazały darowizny: Zarządowi ES System Wilkasy, Państwu Annie i Michałowi Pałuszyńskim Skład Budowlany Major, Zarządowi GS Sulimy, Panu Krzysztofowi Urwan z Ełku, Pani Krystynie Fiedorowicz z Giżycka.
Dziękujemy właścicielom Tawerny DeZeTa w Wilkasach Państwu Annie i Tomaszowi Juszkiewicz za zgodę na postawienie skarbony, Pani Teresie Pąsiek Antyk Styl za przekazanie upominków dla ofiarodawców, Pani Justynie Zakrzewskiej z córką za piękne bańki mydlane i plakaty, Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Rybacka "Wielkie Jeziora Mazurskie" za użyczenie namiotu wystawowego, Pani Ewie Sobieskiej - dyrektorowi i pracownikom GOK Wilkasy za wsparcie i umożliwienie zorganizowania zbiórek, Pani Zofii Ilwickiej i członkom Szkolnego Kola Caritas przy Zespole Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Giżycku za wykonanie ogromnego zagonu naszych sztandarowych, papierowych tulipanów, a Państwu Irenie i Markowi Szczepaniak Sklep Papierniczy Scala za przekazanie papieru do ich wykonania:).

Dziękujemy wolontariuszom z Giżyckiego Uniwersytetu III Wieku za pomoc w kwestowaniu, Tadeuszowi Mysiukiewiczowi i jego lalkom- za towarzyszenie nam podczas zbiórek,
Dziękujemy Pani Marcie Grochockiej od której wszystko się zaczęło - szkolenie na temat fundraisingu i realizatorkom tego szkolenia Pani Marii Olszewskiej i Annie Jędrzejewskiej za prowadzenie nas za rękę:).
Wszyscy Państwo pomogliście nam osiągnąć cel:).

BRAWO WY!!!!!!!

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi wpisami i relacją fotograficzną z kolejnych zbiórek na FB.