Strefa Użytkownika

Nasze pierwsze kroki w fandrasingu i zbiórka publiczna 30.06.2019

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Wielkie Jeziora Mazurskie z siedzibą w Węgorzewie jest organizatorem programu doradczo szkoleniowego "Twoje piewsze kroki w fundrasingu", którego jesteśmy uczestnikami. Uczymy się nowych sposobów pozyskiwania środków finansowych na działania statutowe. Fundraising to proces zdobywania funduszy poprzez proszenie o wsparcie osób indywidualnych, przedsiębiorstw, fundacji dobroczynnych lub instytucji rządowych i samorządowych. Nasze dzialania jak dotąd finansujemy z grantów i dotacji samorządowych. Co zatem zrobimy? Już 30 czerwca podczas Jarmarku Świętego Brunona będziemy prowadzić pierwszą w naszym stowarzyszeniowym życiu zbiórke publiczną. Zapraszamy do strefy Tulipana na Pasażu Portowym, będzie można dowiedzieć się dlaczego lubimy grać w szachy (i zagrać!) co ma wspólnego Parkinson z tulipanem, zobaczyć jak powstają niewiędnące tulipany i wesprzeć nasze działania wrzucając grosik do puszki. 

Jaki jest cel tej zbiórki? Zakup kombinezonu geriatrycznego. Pracujemy na rzecz osób starszych i na co dzień mamy z nimi kontakt. Zrozumienie zaczyna się od empatii a nasza wrażliwość rodzi się gdy współodczuwamy podobnie jak inni ludzie i to w sposób dosłowny. Może pomóc nam w tym właśnie kombinezon geriatryczny. 
Kombinezon pozwala młodszym ludziom przeżyć ograniczenia występujące w wieku starszym oraz w wyniku chorób wieku starszego poprzez symulację zmian występujących podczas starzenia się. 
Spotkajmy się w niedzielę w Giżycku na Jarmarku Świętego Brunona w Strefie Tulipana.

"POMÓŻ NAM KUPIĆ KOMBINEZON GERIATRYCZNY, POMOŻEMY CI ZROZUMIEĆ TWOICH DZIADKÓW! 
POMÓŻ NAM KUPIĆ KOMBINEZON GERIATRYCZNY POMOŻEMY TWOIM WNUKOM ZROZUMIEĆ CIEBIE!"

Na bieżącą relację słowno fotograficzną zapraszamy na naszą stronę na FB https://www.facebook.com/stowarzyszenietulipany/

.