Strefa Użytkownika

CASH FLOW

Cash Flow jest grą planszową wymyśloną przez Roberta Kiyosaki, której celem jest nauczenie graczy koncepcji inwestowana i zbierania pieniędzy.

Na starcie każdy gracz otrzymuje z przydziału zawód, status rodzinny, wysokość zarobków i zobowiązania finansowe (kredyty, pożyczki, rachunki). Pierwszym etapem jest wyścig szczurów, którego celem jest podniesienie przychodów gracza do poziomu, na którym będą przekraczały wydatki. Gracz porusza się po planszy pionkiem w kształcie szczura, który ścigając się po zamkniętym kręgu bieżących wydatków, symbolizuje pogoń za materialną niezależnością. Pionek może zatrzymać się na jednym z trzech rodzajów pól: transakcyjnym, losowym lub rynkowym.

Dopiero jednak po zrealizowaniu etapu pierwszego gracz przechodzi do fazy szybkiego toru, której przedmiotem jest realizacja założonego przed rozpoczęciem gry celu (marzenia) bądź zwiększenie miesięcznego cash flow o 50 tys. dolarów, poprzez umiejętne inwestowanie i pomnażanie pieniędzy.

https://www.youtube.com/watch?v=pHEpcL5qGu0

CASH FLOW

 

 

Zbieramy chętnych do wstąpienia do klubu Cash Flow. W Barze Mlecznym "DiaRoz" będą odbywać się regularne rozgrywki indywidualne, bądź grupowe.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY