Strefa Użytkownika

Motocykliści policjanci naszym dzieciom podarowali radość

Super niespodziankę przygotowali dziś naszym dzieciom motocykliści zrzeszeni pod egidą Internetowego Forum Policyjnego, którzy kończąc sezon zawitali na boisko Zespół Szkół nr 1 w Giżycku. Dzieci oglądały niesamowite maszyny, wsiadały, robiły zdjęcia, mogły też przejechać się wybranym motorem.Otrzymaliśmy też niespodziankę- darowiznę od motocyklistów oraz nagrody dla dzieci- kolorowanki i odblaski. A wszystko to zorganizowali: pan Piotr Żołondek i komandor zlotu pan Andrzej Załużny. Natomiast panie policjantki z giżyckiej policji przygotowały konkursy na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego, również z nagrodami. DZIĘKUJEMY 

Tak pisała o wydarzeniu Gazeta Giżycka: 

Podopieczni Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych „ Podaruj dziecku radość” przy Zespole Szkół nr 1 w Giżycku mieli w sobotę wyjątkowych gości. Odwiedzili ich policjanci motocykliści z całej Polski.

Funkcjonariusze motocykliści zakończyli sezon. Na miejsce ostatniego w tym roku spotkania wybrali Giżycko. Przyjechali tu z calego kraju, m.in. Wodzisławia Śląskiego, Krakowa, Szczytna, miejscowości z centralnej Polski. Aby połączyć przyjemne z pożytecznym- odwiedzili członków Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych „ Podaruj dziecku radość”.

Sama wizyta ok, 20 motocykli, ich kierowców i pasażerów była dla dzieci wielką atrakcją. A na tym nie poprzestano. Wszyscy chętni mogli posiedzieć na maszynach, pooglądać je z bliska i porozmawiać z ich właścicielami. 
Goście nie przyjechali przed szkołę na Wilanowie z pustymi rękami- przywieźli datek, który zlożyli na ręce Joanny Witek, prezesa Stowarzyszenia.

Policjanci tym razem pokazali się po cywilnemu, bez mundurów.
- Jesteśmy funkcjonariuszami, ale przede wszystkim grupą przyjaciół, których łączy wspólna pasja-motocykle-- zaznaczał ins. Robert Częścik, prorektor Szkoły Wyższej Policji w Szczytnie, rzecznik zlotu.

W ramach spotkania z podopiecznymi stwarzyszenia Beata Górczyńska i Iwona Chruścińska z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku przeprowadziły szereg zabaw i konkursów z nagrodami. Przypomniano także o zasadach bezpieczneństwa w ruchu drogowym


Przeczytaj cały tekst: Policjanci motocykliści kończąc sezon "Podarowali dzieciom radość" - Giżycko http://gizycko.wm.pl/300401,Policjanci-motocyklisci-konczac-sezon-Podarowali-dzieciom-radosc.html#ixzz3w10IP2l4

Zobacz zdjęcia w Galerii