Strefa Użytkownika

VII INTEGRACYJNA SPARTAKIADA SPORTOWA \\\" SPORT TO ZDROWIE\\\"

~~Działania Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych „ Podaruj dziecku radość” przy Zespole Szkół nr 1 w Giżycku w czerwcu skierowane były na sport i rodzinę, poprzez organizację dwóch dużych imprez. 15 czerwca w hali ZSz nr 1 odbyła się pioerwsza z nich czyli VII Integracyjna Spartakiada Sportowa pod hasłem „ Sport to zdrowie!”
Zapewniła ona  uczestnikom aktywny wypoczynek  i sportową rozrywkę, zintegrowała przedszkolaki z IV grupy integracyjnej Przedszkola Miejskiego nr 1 z Oddziałem Integracyjnym, uczniów z SOSW, ze Szkoły Podstawowej w Spytkowie oraz uczniów z klas integracyjnych Zespołu Szkół nr 1 w Giżycku poprzez wspólną zabawę.
Uczestnicy zgodnie rywalizowali w zawodach sportowych, takich jak: hokej z piłeczką slalomem, wyścigi na hulajnodze, wyścigi z taczką i piłkami, zabawy przy muzyce z kocykami oraz wspólny taniec pod  kierunkiem uczniów klasy IV b naszej szkoły.
Dzieci niepełnosprawne uwierzyły we  własne siły i możliwości oraz osiągnęły sukces w postaci nagród za udział w zawodach. Były to następujące nagrody: sprzęt sportowy, puchary i dyplomy  dla placówek, a medale i  słodycze indywidualnie dla każdego, ufundowane przez Stowarzyszenie i Urząd Miejski w Giżycku, który wspierał nasze zadanie. Udana zabawa to  najlepsza  motywacja  uczniów do aktywności fizycznej.

Kolejna impreza to Piknik rodzinny w Lesie Miejskim " Razem  weselej"

Zdjęcia w Galerii i na profilu  facebooka