Strefa Użytkownika

Festyn integracyjny "na podgrzybku" POZEZDRZE

 

FESTYN INTEGRACYJNY NA PODGRZYBKU

 

Pozezdrze 20 września - dzień pełen atrakcji

 

Zapraszamy wszystkich na festyn integracyjny na pozezdrzańskim podgrzybku - na trasie scieżki przyrodniczej. To doskonała okazja do spotkania w szerszym gronie, wspólnego spędzenia wolnego czasu.

Głównym punktem imprezy będzie przebycie wyznaczonej trasy w dowolny sposób: biegiem na sportowo lub też spokojnie w atmosferze rodzinnego spaceru.

 

Udział może wziąć każdy!!!

 

Oprócz tego na uczestników czekają atrakcje w postaci plenerowych warsztatów fotograficznych, konkursów, loterii z nagrodami, ogniska z kiełbaskami, bigosu. Na najmłodszych czekają konkursy, malowanie buziek oraz zabawy.

Festyn integracyjny to doskonała zabawa dla całych rodzin, począwszy od tych najmłodszych. Będzie sielsko i rodzinnie. Wspólnym wysiłkiem możemy wzbudzić w sobie i innych pragnienie do aktywnego wypoczynku, zdrowych nawyków i chęci integracji społecznej. Bo przecież przyjemniej jest żyć w zgodzie i atmosferze wzajemnej pomocy, współpracy i dobrej zabawy, nawet kiedy wymaga ona wysiłku i zaangażowania – a może zwłaszcza wtedy!

 

 

Program:

13.00 – zapisy uczestników na przebycie trasy

14.00 – uroczyste otwarcie

14.15 - przebycie trasy przez uczestników –bieg, marsz z kijkami, spacer itp.)

15.00 – wręczenie nagród, loteria, zabawy

16.00 – ognisko integracyjne z kiełbaskami, bigos

 

ZAPRASZAMY !!!

 

 

Festyn integracyjny na podgrzybku realizowany jest w ramach projektu:

Multimedialna Pocztówka Gminy Pozezdrze. Bądź aktywny - promuj siebie i swoje otoczenie


 

Projekt dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny, Gminy Pozezdrze i Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.

 

Festyn integracyjny "na podgrzybku"