Strefa Użytkownika

Spływ kajakowy rzeką Sapina

 

zorganizowany przez Grupę Nieformalną „NA MEDAL”

pod patronatem Stowarzyszenia „Mazurski Zakątek”

 

Spływy kajakowe są jedną z najciekawszych form aktywnej turystyki. Ten, który zorganizowaliśmy dla Was, łączy w sobie coś co pozwoli na odskocznię od codziennej rutyny, a także sprawi, że poczujecie, iż uczyniliście coś dobrego i pożytecznego dla przyrody a zarazem dla siebie.

 

Tym razem wypływamy z Kruklanek, pokonujemy jezioro Gołdapiwo, następnie przepływamy przez śluzę w Przerwankach i spływamy rzeką Sapina. Na rzece oprócz podziwiana dzikiej przyrody zbieramy przeszkody jakie napotkamy na szlaku, czyli smieci :-) Uczynimy coś naprawdę pożytecznego dla przyrody, Gminy Pozezdrze, dla turystów oraz samych siebie. Punktem docelowym spływu jest plaża gminna nad jeziorem pozezdrzańskim. Tu czekają na nas znów przyjemności :-) ognisko, kiełbaski, wspólnie spedzony czas.

 

Na spływie kajakowym rzeką Sapina będziemy mieli cudowną możliwość bliskiego obcowania z naturą. Kajakami dotrzemy do miejsc zwykle niedostępnych dla zmotoryzowanych. Lekki wysiłek przy wiosłowaniu i pokonane kilometry będą źródłem frajdy i ogromnej satysfakcji. Być może będzie też okazja poznać interesujących ludzi. Wyprawy na kajaki i wspólne wiosłowanie rodzą wiele trwałych przyjaźni.

 

Kto odmówi właściwości terapeutycznych szmerowi rzeki i szumowi lasu? Zaś w dobrym towarzystwie naprawdę zapominasz o wszystkich problemach...

 

30 sierpnia o godz. 11.00 spotykamy sie przy scenie letniej w Pozezdrzu, stąd wyruszamy do Kruklanek, gdzie jest start spływu :-)

 

ZAPEWNIAMY: ognisko z kiełbaskami, ubezpieczenie, worki na śmieci, rękawice oraz pożytecznie spędzony czas w MIŁEJ ATMOSFERZE

 

Zapisy do dnia 27.08.2015 pod nr tel. 500-015-566, 506-926-376 za pośrednictwem profilu Facebook lub przez email maz-zak@wp.pl

 

Spływ kajakowy rzeką Sapina

 

Projekt realizowany ze środków programu mikrodotacji "Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Warmia Mazury Lokalnie” dofinansowanego przez MPiPS w ramach FIO.