Strefa Użytkownika

Warsztaty fotograficzne

Warsztaty fotograficzne

POZEZDRZE 07-09 sierpnia 2015r.

Jeżeli rozpoczynasz swoją przygodę z aparatem i jeszcze nie wiesz do końca o co w tym chodzi, zapraszamy Cię na warsztaty fotograficzne !!!

Jeżeli masz aparat fotograficzny czy też smartfona z funkcją robienia zdjęć, lubisz robić zdjęcia, ale przeważnie fotografujesz w trybie AUTO, te warsztaty są dla Ciebie. Jeżeli zdarza Ci się zrobić dobre zdjęcie, ale nie potrafisz powiedzieć jak to się stało i dlaczego jest ono dobre – te warsztaty są dla Ciebie. Jeżeli masz nowoczesny aparat, ale przeraża Cię ilość funkcji, a wręcz boisz się aby czegoś nie zepsuć - tak, warsztaty są dla Ciebie. Jeżeli od dawna robisz zdjęcia, ale chcesz ugruntować i poukładać swoją wiedzę – te warsztaty również są dla Ciebie.

Warsztaty dedykowane są osobom zaczynającym swoją przygodę z fotografią i wszystkim, którzy chcą w praktyce zapanować nad swoim aparatem i uzyskać lepsze efekty. Na pewno nie będziemy Cię uczyć historii fotografii i zanudzać skomplikowanymi teoriami ale obiecujemy, że Twoje zdjęcia będą odtąd znacznie lepsze. Pewnie wiele razy widziałeś fantastyczne kadry i w głowie powstawało dobre zdjęcie - niestety to co potem zobaczyłeś na swoim wyświetlaczu czy ekranie komputera w żadnym stopniu nie oddawało tego co widziałeś i tego co chciałeś pokazać.

Po uczestnictwie w warsztatach zapraszamy wszystkich serdecznie na Rajd Rowerowy po Gminie Pozezdrze 09.08.2015r. Podczas rajdu będzie okazja na wykorzystanie wiedzy z warsztatów i zrobienie niepowtarzalnych zdjęć.


 

Warsztaty realizowane są w ramach projektu:

Multimedialna Pocztówka Gminy Pozezdrze. Bądź aktywny - promuj siebie i swoje otoczenie

 

            Projekt dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny, Gminy Pozezdrze i Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.