Strefa Użytkownika

Portal pozarządowy www.ngomazury.pl

 

 

Bezpłatne strony internetowe? No to COp!

Rozpoczęłyśmy realizację projektu pn. „portal pozarządowy – www.ngoramzury.pl” współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-mazurskiego oraz Powiatu Giżyckiego (współfinansowanie wkładu własnego).

W ramach zadania oferujemy możliwość bezpłatnego założenia własnej strony internetowej i jej niezależnej administracji na portalu internetowym www.ngomazury.pl, który powstał z myślą o organizacjach pozarządowych i grupach nieformalnych działających w trzecim sektorze.

Na szkolenie dojeżdżamy do siedziby organizacji zainteresowanej udziałem w szkoleniu lub zapraszamy do biura Centrum Organizacji Pozarządowych w Giżycku [I piętro, budynek portu Ekomarina].

Szczegółowe informacje w prezentacji dostępnej na stronie http://www.ngomazury.pl/organizacja/culturacivica/projekt/49/portal-pozarzadowy-wwwngomazurypl  lub pod nr 600 275 255. Zgłoszenia prosimy kierować na adres: fundacja.cultura.civica@onet.pl

Izabela Liedtke i Jagoda Nowicka

 

Zadanie ‘portal pozarządowy www.ngomazury.pl’ jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.