Strefa Użytkownika

NGOMAZURY.PL jest portalem organizacji pozarządowych i osób uczestniczących w życiu społecznym regionu Mazur. To wirtualne miejsce, gdzie NGO`sy mają możliwość założenia i prowadzenia swojej strony internetowej by móc komunikować się i promować w sieci.

Google dla Organizacji Non-profit już w Polsce!

Polskie organizacje charytatywne mogą się zapisywać do programu Google dla Organizacji Non-profit! Zapisując się otrzymacie darmowy dostęp do różnych produktów, narzędzi i usług Google.

W programie dostępne są:

● Ad Grants, czyli grant w wysokości $10,000 do wykorzystania na reklamę organizacji przy użyciu Google AdWords

● YouTube for Nonprofits, czyli dodatkowe funkcjonalności usługi YouTube .

● Google Apps oferuje narzędzia dla organizacji – od e-maila po dokumenty – które zmniejszają koszty pracy i ułatwiają współpracę.

Każdy z tych produktów oferuje nowe możliwości promowania swojej pracy, a także ułatwia i usprawnia współpracę przy wykorzystaniu usług Google.

Cieszymy się (Fundacja TechSoup, przyp. autora), że możemy wspierać program Google dla Organizacji Non-profit w Polsce przez przeprowadzanie procesu kwalifikacji według światowych standardów. Współpracując z Google i TechSoup Global, postaramy się, aby jak najwięcej organizacji mogło skorzystać z produktów i usług Google.

Korzystanie z Google dla Organizacji Non-profit

Aby dołączyć do programu Google dla Organizacji Non-profit należy złożyć wniosek na stronie Google dla Organizacji Non-profit (upewnijcie się, że macie założone konto Google dla organizacji). Po przejściu przez proces kwalifikacji, będziecie mogli skorzystać z oferty dostępnej w programie za pomocą konta Google organizacji.

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy na stronę Google dla Organizacji Non-profit i "Google dla Organizacji Non-profit - Często zadawane pytania".

źródło: Technologie.org.pl Najnowsze Wiadomości :

Konkurs ofert na realizację zadań publicznych Samorządu Wojewódz. Warm-Maz.

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w roku 2018

Konkursy ofert w programie MRPiPS: Aktywne formy przeciwdziałania wykluczeniu sp

Minister Rodziny,Pracy i Polityki Społecznej ogłosiła otwarte konkursy ofert w Programie pn.: „Aktywne formy przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu – nowy wymiar 2020”. Oferty należy składać do 2 stycznia 2018 r.

Granty 2018 - nabór ofert klubów sportowych

Burmistrz Giżycka ogłosza otwarty konkurs ofert dedykowany klubom sportowym na wsparcie realizacji zadań publicznych na rzecz mieszkańców Giżycka w zakresie dofinansowania szkolenia sportowego. Nabór od 8 do 29 grudnia 2017 r.

Załóż Profil Organizacji w Serwisie