Strefa Użytkownika

NGOMAZURY.PL jest portalem organizacji pozarządowych i osób uczestniczących w życiu społecznym regionu Mazur. To wirtualne miejsce, gdzie NGO`sy mają możliwość założenia i prowadzenia swojej strony internetowej by móc komunikować się i promować w sieci.

Aplikacja dla NGO - PandaLajka - prośba o wsparcie

PandaLajka to aplikacja stworzona z pasją i z myślą o organizacjach pozarządowych. Chcemy dzięki niej umożliwić w pełni profesjonalne i efektywne działanie NGO w mediach społecznościowych. Ufając w solidarność III sektora postawiliśmy wszystko na jedną kartę – tylko dzięki wspólnemu zaangażowaniu uda Nam się dokończyć ten projekt dla Nas wszystkich.

Jak to będzie działać?

Aplikacja będzie dostępna z poziomu przeglądarki internetowej. Nie trzeba ściągać dodatkowego programu.

Po rejestracji na stronie ngo.pl pierwszym krokiem jest odpowiedzenie na kilka pytań, które użytkownikowi podpowiedzą jak stworzyć strategię swoich działań, a nam dostarczą informacji do stworzenia spersonalizowanego panelu np. dziedzina działalności organizacji czy opis grupy beneficjentów.

Przy każdym kolejnym logowaniu użytkownik trafia do panelu gdzie codziennie ma te same elementy ale nowe informacje: daty interesujące dla organizacji, posty innych organizacji zajmujących się tym samym tematem, social stream, RSS newsów technologicznych, posty popularnych blogerów oraz wskazówki dotyczące działania fanpage i rady od ekspertów - specjalistów komunikacji w Internecie znających się na pracy organizacji pozarządowych.

 

Dlaczego PandaLajka pomaga NGO?

Naszą główną misją jest pomoc organizacjom pozarządowym w budowaniu silnego wizerunku w sieci. To niezwykle ważne dla działalności organizacji przy pozyskiwaniu środków czy w czasie rekrutacji wolontariuszy.

Wiemy, że nie jest łatwo zajmować się mediami online, zwłaszcza tymi społecznościowymi. Wiele innych rzeczy czeka często w kolejce do zrobienia a wśród nich jest pomoc drugiej osobie, społeczności czy zwierzakom. Z tego też powodu chcieliśmy ułatwić i przybliżyć komunikację za pomocą mediów społecznościowych. Uważamy, że jest to najlepszy kanał dla organizacji pozarządowych, ponieważ stwarza możliwość bezpośredniej interakcji oraz daje duże możliwości komunikacji.

Darczyńcy, wolontariusze czy sympatycy chcą identyfikować się z organizacją, którą wspierają. Dajemy im taką szansę poprzez dobrze prowadzony fanpage NGO dzięki aplikacji PandaLajka.

więcej na stronie: https://wspieram.to/pandalajkaNajnowsze Wiadomości :

Konkurs ofert na realizację zadań publicznych Samorządu Wojewódz. Warm-Maz.

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w roku 2018

Konkursy ofert w programie MRPiPS: Aktywne formy przeciwdziałania wykluczeniu sp

Minister Rodziny,Pracy i Polityki Społecznej ogłosiła otwarte konkursy ofert w Programie pn.: „Aktywne formy przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu – nowy wymiar 2020”. Oferty należy składać do 2 stycznia 2018 r.

Granty 2018 - nabór ofert klubów sportowych

Burmistrz Giżycka ogłosza otwarty konkurs ofert dedykowany klubom sportowym na wsparcie realizacji zadań publicznych na rzecz mieszkańców Giżycka w zakresie dofinansowania szkolenia sportowego. Nabór od 8 do 29 grudnia 2017 r.

Załóż Profil Organizacji w Serwisie