Strefa Użytkownika

NGOMAZURY.PL jest portalem organizacji pozarządowych i osób uczestniczących w życiu społecznym regionu Mazur. To wirtualne miejsce, gdzie NGO`sy mają możliwość założenia i prowadzenia swojej strony internetowej by móc komunikować się i promować w sieci.

SIŁA KOBIET

 

ZASADY PROGRAMU

Program „Siła kobiet” stanowi element kampanii społecznej zainicjowanej przez markę Vichy. Powstał, by promować siłę kobiet. Motorem do tego, ma być przykład kobiet, które swoją własną siłę spożytkowały na rzecz pomagania innym w ramach działalności organizacji pożytku publicznego. Kampanii społecznej towarzyszy program, w którym organizacje non profit założone i zarządzane przez świadome swojej siły kobiety mają szanse pozyskać mikrodotacje i dotacje na dalszą działalność, o ile działalność tych organizacji i postawa kobiet wymienionych w zgłoszeniu do programu wpisuje się w ideę kampanii. 

Zgłoszenie organizacji można dokonać w ramach jednej z 3 kategorii:

1) Silne kobiety dla zdrowia

2) Silne kobiety dla biznesu

3) Silne kobiety dla społeczeństwa

Do 30 listopada 2017 roku należy przesłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://www.vichy.pl/artykul/poczuj-swoja-sile/a65722.aspx na adres zgloszeniesilakobiet@lbrelations.pl. Jest to pierwszy etap programu.

Po ocenie formalnej zgłoszenia będą podlegać ocenie merytorycznej. Jury, któremu przewodniczy Palina Młynarska, wyłoni 15 zgłoszeń, po 5 w każdej kategorii, które otrzymają na tym etapie po 2000zł mikrodotacji na swoją działalność statutową.

Trzech zwyciężców, na których czekają dotacje w wysokości 20 000 zł zostnie wyłonionych przez internautów w 3. etapie programu. 

 

Zwycięzcy Programu w 3 kategoriach zostaną ogłoszeni w Dzień Kobiet, czyli 8 marca 2018 r.    

 

____________________

 Fundacja Cultura CiviCa realizuje zadanie współfinansowane ze środków Powiatu Giżyckiego pt. „ngomazury.pl – portal pozarządowy I”.

 Najnowsze Wiadomości :

Program Grantów Ambasady Stanów Zjednoczonych na rok 2018

Ruszyła kolejna edycja Programu Grantów Ambasady USA. Ogłoszenie o grantach na rok 2018

Granty 2018 r. - Nabór w ofert w Giżycku

Burmistrz Giżycka ogłosił otwarte konkursy ofert realizacji zadań publicznych (na rzecz mieszkańców Giżycka) w 2018 r.

ASOS 2018

Do 22 grudnia 2017 roku można składać wnioski o dofinansowanie projektów, których celem jest poprawa jakości i poziomu życia osób starszych oraz zagospodarowanie ich potencjału poprzez umożliwienie im aktywności społecznej.

Załóż Profil Organizacji w Serwisie