Strefa Użytkownika

NGOMAZURY.PL jest portalem organizacji pozarządowych i osób uczestniczących w życiu społecznym regionu Mazur. To wirtualne miejsce, gdzie NGO`sy mają możliwość założenia i prowadzenia swojej strony internetowej by móc komunikować się i promować w sieci.

WAŻNA INFORMACJA!!!! DOTYCZĄCA PORTALU NGOMAZURY.PL

 

 

Szanowni Państwo,

 

w związku ze zgłoszeniem, ze strony jednego z naszych użytkowników portalu ngomazury.pl, informacji o próbie wyłudzenia opłaty za domenę uprzejmie informujemy, że posiadanie strony internetowej na naszym portalu jest zupełnie BEZPŁATNE.

 

Wszelkie ponaglenia, czy też wezwania do zapłaty za domenę ngomazury.pl lub inne pochodne, takie jak:

ngomazury.com

ngomazury.com.pl

ngomazury.eu

ngomazury.costam

są próbą wyłudzenia pieniędzy ze strony nieznanego 'hakera', prosimy nie dokonywać ŻADNYCH OPŁAT!

 

Prosimy również o informację zwrotną na adres fundacja.cultura.civica@onet.pl w przypadku otrzymania takiej wiadomości SMS lub E-MAIL.

 

Z pozdrowieniami,

Izabela Liedtke

Jagoda NowickaNajnowsze Wiadomości :

Konkurs ofert na realizację zadań publicznych Samorządu Wojewódz. Warm-Maz.

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w roku 2018

Konkursy ofert w programie MRPiPS: Aktywne formy przeciwdziałania wykluczeniu sp

Minister Rodziny,Pracy i Polityki Społecznej ogłosiła otwarte konkursy ofert w Programie pn.: „Aktywne formy przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu – nowy wymiar 2020”. Oferty należy składać do 2 stycznia 2018 r.

Granty 2018 - nabór ofert klubów sportowych

Burmistrz Giżycka ogłosza otwarty konkurs ofert dedykowany klubom sportowym na wsparcie realizacji zadań publicznych na rzecz mieszkańców Giżycka w zakresie dofinansowania szkolenia sportowego. Nabór od 8 do 29 grudnia 2017 r.

Załóż Profil Organizacji w Serwisie